2 mins read

Obchody urodzin Bitcoin rozpoczynają się na całym świecie

Obchody urodzin Bitcoin rozpoczynają się na całym świecie, aby upamiętnić 12 lat od wydania białej księgi Bitcoin.

Oficjalne urodziny Bitcoins są jutro, ale gwiazdy takie jak Charlie Sheen, David Hasselhoff i Gilbert Gottfried znajdują się na liście, która już obchodzi swoje urodziny.

Halborn, firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem blockchain, opublikowała wideo z okazji urodzin monety.

Obchody urodzin Bitcoin rozpoczynają się na całym świecie

Obchody urodzin Bitcoin rozpoczynają się na całym świecie, aby upamiętnić 12 lat od momentu opublikowania białej księgi. Jutro obchodzone są oficjalne urodziny monet, ale na liście, którzy już obchodzą swoje urodziny, znajdują się takie gwiazdy jak Charlie Sheen, David Hasselhoff i Gilbert Gottfried.

Halborn, firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem blockchain, opublikowała wideo z okazji urodzin cyfrowej waluty. Moneta zapewniła ludziom sukces, ponieważ obecnie kosztuje 13 300 USD i osiąga lepsze wyniki, aby pochwalić się w swoim wyjątkowym dniu.

Satoshi Nakamoto opublikował oficjalny dokument w 2008 roku . W białej księdze szczegółowo opisano, czym jest kryptowaluta i jak działa.

Mnóstwo dobrych wiadomości, ponieważ wsparcie Paypal spowodowało wzrost inwestycji ze strony wielu firm, takich jak Square i MicroStrategy

Firmy takie jak Grayscale, największy zarządzający funduszami kryptograficznymi, mają powód do świętowania, ponieważ w 2020 roku odnotowały 1,05 miliarda dolarów w
kryptowalutach. Aktywa Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) wzrosły z 1,9 miliarda do 4,9 miliarda dolarów.

Dla wielu moneta cyfrowa odniosła sukces jako coś, co może zastąpić obecne banki walutowe . W białej księdze stwierdzono, że moneta może powodować problemy, takie jak koszty przejścia.

Raoul Pal, dyrektor generalny Real Vision Group, powiedział, że kryptowaluta jest obecnie jednym z najlepszych aktywów rezerwowych na świecie dla funduszy emerytalnych, korporacji i osób fizycznych. Popyt na Bitcoin rośnie na całym świecie, ponieważ coraz więcej krajów i osób zaczyna zdawać sobie sprawę z jego atrakcyjności.