4 mins read

Kolejne 15% dla Bitcoina? Kilka czynników wskazuje na niedźwiedzi ruch

Podczas gdy Fed igra z ogniem, wynalazca Bollinger band sam wykonuje BTD wezwanie do bitcoin. W krótkiej perspektywie czasowej, struktura rynku jest niedźwiedzia, co byłoby „niezwykle zdrowe dla Bitcoin’s price discovery“.

 

Zarówno Bitcoin jak i złoto zachowują się podobnie, przyjmując trafienie. Podczas gdy Bitcoin Billionaire spadł poniżej 11.150 dolarów, kruszec spadł do poziomu 1.913 dolarów.

W międzyczasie, S&P 500 skoczył do nowego rekordowego poziomu 3.443, który jest o 1,68% wyższy od lutowego ATH. Zapasy techniczne już teraz pchają Nasdaqa wyżej, który wzbił się na jeszcze wyższy poziom, który jest o 16,79% wyższy od przedmarzecowego szczytu katastrofy.

W związku z tym indeks dolara amerykańskiego również cieszy się odwróceniem trendu, odbijając się od świeżo zaniżonego w ubiegłym tygodniu dwuletniego poziomu, aby osiągnąć 93,50.

Kupić Frickin Dips
Cyfrowe aktywa zanurzyły się wczoraj, ale jak widzieliśmy, było to „w dużej mierze zgodne z“ metalami szlachetnymi. A według wynalazcy pasm Bollingera Johna Bollingera, zanurzenia te mają na długo zaowocować największym cyfrowym zasobem.

 

Ponadto, jak mówi analityk Mati Greenspan, „w tym momencie byłoby bardzo zdrowe dla Bitcoin odkrycie ceny. Oczywiście, szybka podróż na księżyc może być ekscytująca, ale powolne pełzanie jest z pewnością bardziej zrównoważone“.

Obecnie Bitcoin testuje wsparcie, które, jeśli nie utrzyma się, następne wsparcie znajdzie się wokół „ważnego poziomu krytycznego 10.000 dolarów“.

Rynek gra obecnie w „grę dystrybucyjną“, co oznacza, że jeśli zrobimy nowy lokalny niski poziom około $11,000, $14,000 nie pojawi się w najbliższym czasie. Jak widzi również analityk DonAlt, rynek wygląda na ciężki i spodziewa się, że spadnie on w dół.

 

Bearish Inside the Bullish Structure

Dłuższe ramy czasowe struktury łańcuchowej są bycze, ale ponieważ duża liczba monet zaczęła ponownie poruszać się w łańcuchu, widzimy odwrócenie kierunku, co oznacza „następny ruch jest niedźwiedzi“, akcje analityka łańcucha Willy’ego Woo w aktualizacji makra Bitcoin.

Ruch na wymianie maluje podobny obraz jak objętość na bilansie (OBV), który śledzi ukrytą akumulację lub dystrybucję poprzez objętość; ruch pokazuje również „ukrytą sprzedaż“.

Kanał, w którym obecnie znajduje się cyfrowy zasób, jest obecnie testowany, ale Woo nie sądzi, aby to wytrzymało. Jako takie, krytyczny poziom wsparcia wynosi 10.900 dolarów, co jeśli się nie powiedzie, to dolny 9.700 dolarów jest kolejnym poziomem wsparcia, który również wypełnić lukę CME.

Woo spodziewa się odwrotu w dominacji bitcoinów od kilku tygodni, zyskać nad altcoins, które mogą zacząć się odbywać teraz, jak również.

„Innymi słowy. BTC wycofuje się. Alty bardziej się wycofują. Dominacja BTC wzrasta.“

Ogólnie rzecz biorąc, analityk spodziewa się od dwóch do trzech tygodni wycofywania, niedźwiedziej struktury wewnątrz większej struktury byczej, co może zabrać nam do $9,600, aby osiągnąć $13,500.

W tym momencie nawet sieć Bitcoinów wydaje się szukać kłopotów, ponieważ po dużych powodziach w Chinach, które dotknęły górników Bitcoinów znajdujących się w regionie, teraz Wewnętrzna Mongolia Chin nie będzie już dostarczać dotowanej energii elektrycznej dla górników.

W regionie znajdują się takie firmy jak Antpool, które wykorzystują naturalnie chłodny klimat Chin, tanią siłę roboczą oraz politykę rządu, taką jak dotowana energia elektryczna, która przynosi setki milionów przychodów rocznie. Są one również częścią kohorty górniczej, która przyczynia się do ogromnego 60% udziału Chin w całkowitej ilości haszyszu Bitcoina, co „może się wkrótce zmienić“.

Czekając na paliwo rakietowe

„Bodźcem monetarnym jest paliwo rakietowe dla bitcoinów“, a rynki czekają na przemówienie prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a Powella w ten czwartek, gdzie bank centralny „prawdopodobnie rozpocznie przełomową kampanię na rzecz zwiększenia inflacji“.

„Jest to dla mnie zaskakujące, zwłaszcza teraz, gdy wszystkie bodźce monetarne i fiskalne się rozchodzą. W czasie, gdy ludzie dopiero zaczynają zadawać pytania o wewnętrzną wartość pieniądza, Fed ogłasza, że zamierzają celowo obniżyć tę wartość“, napisał Greenspan w swoim dzienniku Quantum Economics.

„Fed w zasadzie igra z ogniem!“ – powiedział.